Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Marcela Smelíková (donedavna Borová) mi na zacatku nasi komunikace poslala par balicku s potravinovymi doplnky,ale pak nevim, co se stalo, poslala jsem ji v 3.2023 na ucet 895kc s tim,ze mi pošle další potravinový doplněk. Nejdrive se odvolavala,ze Zasilkovna balicek rozbila,ze ji poslali penize zpet.uverila jsem ji a pozadala o zaslani vyrobku znovu. Kdyz mi po měsíci nic nepřišlo (12.6.2023), pozadala jsem ji o vraceni penez na ucet. Neustale psala,ze mi to ten den posílá, ze manzel neodeslal a tak podobne. 4.7.2023 mi naposled napsala,ze mi penize vecer posle. 10.7.2023 jsem ji psala,ze mi opet nic neprislo. Pani si me zrusila z Facebooku, ale dale prodava vyrobky a lidi ji reaguji,ze si u ni nakoupi. Davejte si pozor,at se nespalite,tak jako ja.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 8. 08. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Marcela Smelíková k bankovnímu účtu: 232847227/0600

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.