Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Mladý pár nabízel tenký zlatý prstýnek 14k za cenu 850kc ,velmi se mi líbil komunikace nejprve probíhala velmi slušnou formou že by opravdu nebylo rozeznatelné že se jedná o vykutálene podvodníky,poté co jsem poslala potvrzení o zaplacení částky 850kc přišla odpověď že ráno zboží odešle,druhý den kolem 11hodiny mi napsali že zboží je odesláno,tudíž jsem slušně odpověděla že děkuji a že dám vědět jak prstýnek dorazí na to mi bylo odpovězeno že samozdrejme dejte.Vecer druhý den jsem chtěla napsat že prstýnek nedorazil a v konverzaci se mi objevilo že zpráva nejde doručit.Tudiz dodnes prstýnek nemám a peníze už vůbec ne.Toto se stalo na Marketplease.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Jana Hladišová 9. 08. 2023

přidal/a číslo účtu: 326154675/0300

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.