Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Facebook, nabízel dětský paddleboard, posílal ale fotky od jiného kupujícího z bazose. Reálnou fotku neposlal. Komunikace byla na začátku normální, pak začly výmluvy. Po konfrontaci se již neozval. Chtěl poslat předem poštovné 289,-. Vystupoval jako Ondřej Hess z Domažlic.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 10. 08. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Lucie Leváková k bankovnímu účtu: 2205721070/3030


user picture
Nicole Seel 12. 08. 2023

Taky se přidávám mezi okradené, vystupuje jako Ondřej Hess na adrese Francouzská třída 36 Plzeň Slovany, po zaplacení již nekomunikuje nahlášen na PČR bankovní účet veden na Lucie Leváková


user picture
Nicole 12. 08. 2023

přidal/a číslo účtu: 2205721070/3030

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.