Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Vydává se za příslušnici americké armády (Mary Ellis).Pod různými záminkami a smyšlenými příběhy z vás vyláká VEŠKERÉ finanční prostředky. Naslibujeme vám,že vám jakýsi DIPLOMAT dopravý babiček s jejími cennostmi a veškerými fin. prostředky.A pak to začne-celní poplatky,uskladnění v celnim skladu,letenka,další celní poplatky atd....k tomu vám samozřejmě slíbí svou lásku,věrnost a samozřejmě sňatek hned jak bude ve vaší zemi.No a nezapomene vám poslat několik svých aktů ....Bohužel starší muži (důchodového věku) naletí v podstatě okamžitě-během 1 měsíce z pána vylákala více jak půl milonu korun a tím to neskončilo .Trvalo to jen 2-3 měsíce a pán je absolutně bez úspor , zadlužený a v důchodu....
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 10. 08. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Zlatuše Maderošová k bankovnímu účtu: 2481178019/3030

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.