Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Poptával jsem náhradní díl na Škodu Octavia druhé generace na facebooku. Konkrétně jsem poptával zadní popelník s odkládačem na nápoje. Tento pán mi napsal soukromou zprávu z fotku dílu, a že chce 800Kč i s dopravou a peníze předem, že nerad posílá věci na dobírku, protože mu to pak lidi nechtějí vyzvedávat. Tak jsem poslal na toto číslo účtu částko 800Kč a pán v momentě kdy mu nejspíš přistály peníze na účtu, tak přestal komunikovat. Pan se mi ozval z fb profilu Honza Hillol. Údajně by se měl pán jmenovat Petr Budin a na fb má údajně několik podvodných profilů jak mužských tak ženských.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 16. 08. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Denis Streit k bankovnímu účtu: 239659501/0600

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.