Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Říká si Monika Sokolská. Teď má na FB profil : https://www.facebook.com/di.carlo.12327. Na FB nabízela v Marketplace žebřík. Nejdříve komunikovala téměř okamžitě. Po zaplacení na účet ukončila komunikaci a nereaguje. Komunikaci smazala. Asi to bude nějaký opálený spoluobčan. Přišel jsem o 550,- CZK. Bylo to prvně, tak příště už budu opatrnější. Doposud jsem s každým obchodoval na bazarech téměř bez problémů.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Jiří Jirka 8. 09. 2023

přidal/a číslo účtu: 29052912/0100


user picture
Hana 11. 09. 2023

Na marketplac jsme chtěli koupit elektrický naviják,pán komunikoval, když jsme mu poslali zálohu tak přestal komunikovat. Číslo účtu jeho je 29052912/0100.


user picture
Michal Koukola 20. 09. 2023

Uhrazeno 600,- předem na účet 100305987/0100. A ticho...

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.