Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Na FB platforme Marketplace zakoupena vlasova kosmetika. Vystupuje pod FB profilem Jennifer Slepčíková. Po zaslani penez predem na BÚ 8294387058/5500 uz se pouze arogantne vymlouvala. Ze zasilku odeslala, ale blbne ji mobil, pote ze ji zapomneli dat papirove potvrzeni o predani zasilky do prepravy, pak ze to bude resit az po vikendu, nasledne ze byla v praci. Samozrejme vetsina jejich inzeratu jsou stazene fotky ruzne z internetu, vc. profilove fotky. Budu podavat trestni oznameni. Na opakovanou zadost o vraceni penez nereaguje.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 15. 08. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Jan Doksanský k bankovnímu účtu: 8294387058/5500


user picture
A. 23. 08. 2023

O tyden pozdeji poslana cast zbozi (necela polovina). Natoceno a predano dale.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.