Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Na facebooku na Marketplace inzeroval prodej Soda Stream Jet Black, za 600,- Kč + zásilkovna 79,-. Jméno facebooku účtu Růžička Michal, bankovní účet vedený na jméno Radek Dočekal Podvedených je více
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
KJ 15. 08. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Radek Dočekal k bankovnímu účtu: 2424924003/5500


user picture
Kada Bělašková 9. 09. 2023

Prodává sodastream, peníze ma a konec


user picture
Balšánková Gabriela 12. 09. 2023

Prodává sodastream za 500 Kč. Inzerce na Market place pod jménem Tess Wiliamss. ČÚ-2424924003/5500. Peníze má ale zboží nezasle a někomu ikuje. Jdu ohlásit na policii.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.