Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
2220761425
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Pan Miroslav Vetchý z Jindřichova Hradce zveřejnil na bazaru Bazoš inzerát na prodej plynové pistole CZ 75 za cenu 800 kč, číslo inzerátu 171153318. Uvedl, že z pistole nestřílel a kupoval ji pouze k nacvičování manipulace. Prodávajícího jsem oslovil s nabídkou odkoupení. Pán souhlasil a nabídl mi zaslání na dobírku s příplatkem dobírkovného. Nabídl jsem mu zaslání peněz převodem, na jeho účet. Na to mi odpověděl, že stačí když uhradím 250 kč předem jako poštovné a balné a po obdržení na druhý den zásilku odešle. Poslal mi číslo účtu 34175028/5500 s prosbou, abych zadal variabilní symbol číslo 2220761425 z důvodu, že mu chodí více transakcí a potřebuje v tom mít pořádek. Peníze jsem mu 9.7.2023 převedl na účet a skončily na účtu Active 24. Od tohoto okamžiku dotyčný přestal komunikovat, inzerát byl smazán a maily neotvíral. Pistoli mi neposlal.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 16. 08. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Active 24 s.r.o. k bankovnímu účtu: 34175028/5500

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.