Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
POPIS PODVODU
Uživatelka Gin Sim prodávala kuchyňku, nabídla jsem, že si pro ni přijedu. Chtěla hned, že mi ji pošle poštou, ale poštovné ať pošlu předem a zbytek dáme na dobírku. Pobídnutí k odeslání dalších fotek jako důkaz, že kuchyňku má a odešle ji se ohradila tím, že ji má přítel v autě, ona má u sebe dítě a je v 6.patre ale že hned jak přijde z práce, balík pošle. Bylo mi divné, že "by mu poslala platbu aby to zaplatil" (100 Kč). Psala rychle, vyvíjela tlak tak, abych co nejrychleji kývla na obchod. Díky této stránce jsem zjistila, že se jedná o podvod.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Alan Hovorka 20. 09. 2023

přidal číslo a místo tresního oznámení: KRPU-151519-6/PŘ-2023-040313-VH - Chomutov, 500,-

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.