Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Pan měl inzerát , truhlář na zakázku . Domluva super , jednalo se o psi boudu . Posláno 4 tisíce , ze do týdne psi bouda bude hotova , po týdnu zavolání (já) má toho hodně a ať mu dam ještě týden . Potom si udelal úraz ( uřízl si kus palce) další čekání cca 14 dnů . Potom už komunikace vzala po cca mesici a půl mě prosíl ať počkám , ze se rozvádí ale ať ho nikam neudvam , ze psi boudu vyrobí , pak se ze synem stěhuje a nemá na to čas . Penize jsem chtěla zpět a furt tvrdil, ze je odeslal . Od té doby nezveda telefon . Podvodník , sprosté okrádá . Toto začlo 7.4 2023 ( už 3 měsíce nez eda telefon na e-mail neodpovídá a veškeré inzeráty smazal i Fb profil pod jménem Ketiv sunah)
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Lucie Chocova 17. 08. 2023

přidal číslo a místo tresního oznámení: 7154 - Decin, 4000,-


user picture
Lucie Chocova 17. 08. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Vítek Hanus k bankovnímu účtu: 670100-2207110986/6210


user picture
Admin 18. 08. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Vít Hanuš k bankovnímu účtu: 670100-2207110986/6210

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.