Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Na Facebooku nabízí telefony k prodeji. Nechá si poslat poštovné a pak nic neodešle a dál nekomunikuje. Vystupuje pod fake účty na Facebooku.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Mária 18. 08. 2023

Dobrý deň. Chela som predať na bazos ručne háčkované kabelky. Ozvala sa mi pani či je inzerát aktuálny. Odpovedala som že áno. Teraz sa mi ozvala znovu s tým ,že mi pomôže s doručením cez kuriéra alebo Packetu. Napísala som že tovar posielam jedine na dobierku. Viac sa neozval. Vystupovala pod menom Kateřina Tomanová. S touto pani už mám skúsenosti no vystupovala pod menom Milena Novák a taktiež mi navrhovala ten istý postup zaslania tovaru. Ide jednoznačne o podvod.


user picture
Veronika 18. 08. 2023

Taky se mi to stalo, přesně s tímhle účtem. Nechala si poslat peníze za poštovné a telefon nikde, hnusné.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.