Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
podvod z bazosu, kontakt cez whatsapp kedy sa kupujuci snazi od vas vylakat udaje z platobnej karty. Neklikat na ziadny link, nevyplnat udaje.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Pavel Rezek 15. 10. 2021

přidal/a telefonní číslo: +420731996999


user picture
Pavel Rezek 15. 10. 2021

Přesně,jak píše Peter. I mě se tento podvodník snažil kontaktovat. Měl jsem potvrdit platbu 18000 kč. Samozřejmě nejsem blázen a nwudělal jsem to. Doufám že takového člověka nakope ňekdo do koulí.


user picture
Franta 21. 10. 2021

Tenhle vykuk se mě také snažil okrást, bohužel pro něj žijeme v době internetu, tak to tihle zlodějíčci nemají až tak jednoduché . Také mě kontaktoval díky mému inzerátu na Bazoši přes WhatsApp a poslal odkaz k vyplnění informací o kartě. Můj vzkaz všem : Pozor Nic nevyplňovat, nejlépe ho poslat hned do zadele .


user picture
Jiri 30. 11. 2021

Dnes 30.11.2021 se mě také pomocí podobného odkazu akorát na zasilkovnu pokusil podvést. Platbu kartou na 25 650 kč jsem naštěstí zamítl

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.