Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Šlo o panenky reborn chlapecek i holcicka dohromady se zasilkovnou 679kč. Jmeno nevím .Profil byl zrejme falošny a prazdny byl ma jmeno Linda Paklova.Pani jsem se tyden den co den pyala kdy panenky odesle .že zítra ze je nemocna ma toho ted hodne a pokazde rekla ze zítra urcite posle.Tak prosel tyden a ja chtela penize spatky kdyz nejsou panenky.Prej hned odešle.No presli dva dni a porad nic .tak jsem ji psala ze pujdu na policii a ona ze v patek odeslala ze se mi v pondeli pripisou na učet.no nic neprislo.Tak jsrm ji oznamila ze du ma policii .tak ona zas omluvy ze ma toho.moc.nemoc atd.ze se moc omlouva ze zitra posle.no prosel dalsi tyden a penize nikde.Tak nevim jestli mi s tim policie pomuže.Ja nemam penize na rozdavaní pro takovyhle čupky.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Jana Glovatakova 18. 08. 2023

Je jeste nekdo koho podvedla?


user picture
Admin 19. 08. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Eva Dragounová k bankovnímu účtu: 326183169/0300


user picture
Jana Glovatakova 21. 08. 2023

Ja zasla na policii nahlasit podvod Policie ji zavolala a ona s uplnym klidem rekla ze vi o tom a ze mi penize vrati.Na to mi cca po 2h penize dorazili na ucet.Odporoucim vsem zajit na policii i kdyz se jedna o pouhych 300kč nebo vic .Ona se lekla a penize poslala.No v podvodech pokracuje dal.Jiz ma zas jiny jmeno a to Ela Be a jine c.u..

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.