Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Linda Paklová z Litvínova Mamka si od ní se sousedkou na Facebook Marketplace kupovala 2 panenky Baby Born . Komunikace pres messenger ale samé výmluvy. Panenky nemáme a peníze taky furt neposlala. Vymluvy na zasilkovnu a pak nemoc,nehida,nemocnice atd
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Jana Glovatakova 19. 08. 2023

Mne se stalo presne to same.Je nas jiz vic .Nepodame hromadne trestne oznamení?


user picture
Jana Glovatakova 19. 08. 2023

Zavolejte mi .Muj pripad je 7170.Telefon 770680918 domluvime se co dal.Ty penize od ni uz mozna nedostaneme.ale at uz neokrada dalši a dalši.Porad si meni jmena.Nebudete mi verit ja na ni narazila 2x .Pred 3 mesici jsem kupovala panenku od Miši De falesny profill no az na tyhle strance jsem zistila ze to byla ta sama stejna osoba jako ted jen mnela jeste jiny telefony čislo a tam se mi to všechno ukazalo a zapadalo do sebe.Tak ja ji naletela jiz podruhe.A to mne vubec nenapadlo kdyz jsem ted znova kupovala panenku ze to je zas ona .To uz jse jmenovala Linda Paklova a volala z tohoto novyho císla.No na strance podvodnimu jsou jiz dva jeji telef.cisla a tak jsem zistila ze to druhy mnela to s ktereho mi volala pred 3 mesici. byla to ta sama čupka.Jak jsem jen mohla naletet 2x ty sami zlodejce.To je snad špatnej vtip.Sem rozhodnuta jit na policii.Pridate se?


user picture
Admin 20. 08. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Michaela Beránková k bankovnímu účtu: 323472598/0300

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.