Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Shanela jsem paddleboard. Pani Sona Makovickova udavala duvod prodeje nove veci, ze se maly syn boji velkeho prkna a tak prodava vyhodne nove(pc 5000kc, inzerat byl na 2000kc, jeste mi velkoryse dala 500kc slevu a s postovnym chtela 1600) protoze koupila v nemecku za nejake body, tak ze i vyhodne dava dal... po zaslani penez na ucet, smazala inzerat a jiz nereaguje. Stejny inzerat s fotografiemi jsem pak nasla jeste od skutecneho prodejce za 5000...
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 21. 08. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Juliána Kovácsová k bankovnímu účtu: 327509415/0300


user picture
Dagmar Janosikova 24. 08. 2023

Nabízeli paddleboard pod mužským jménem Daniel Záhoř za 2000,-, ze se sešly doma dva. Po zaloze 1000,- přestali odpovídat. Vše bude řešit policie.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.