Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Kupovala sem automaticky kavovar od Karolíny Hovořičové na Marketplace. Od te doby co sem poslala zalohu 2500 korun, zbytek mel byt na dobirku slecna prestala komunikovat. Je nas vic a na slečnu je podáno TO.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 22. 08. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Karolína Hovoričová k bankovnímu účtu: 109503605/2250


user picture
Ludmila Slavíková 27. 08. 2023

Dobrý den, nejsem podvedená, jen jsem si dnes chtěla kávovar zakoupit a skoro jsem naletěla. Pani má již jiný účet č. 100385454/0100 a jen se zajímala jestli jsem již zaplatila a bylo mne divné že si nepočítal ani zásilkovnu. Tak jsem se podívala pořádně na její prodejní inz. a kávovarů prodává na více inz. asi 8 x ten samý a někde je již prodaný. Je to podvodnice, duch svatý mne asi osvítil.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.