Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Údajný kupující projevil zájem o moje zboží inzerované na bazos.cz prostřednictvím WhatsApp (v profilu fotka muže důchodového věku 70+). Popsala jsem mu možnost předání osobně anebo na dobírku. Na to reagoval, že chce realizovat přes DPD a že uhradí náklady, že je to jednoduché. Odpověděla jsem, že můžeme realizovat přes DPD s tím, že mi pošle jméno a adresu, a já mu zboží zašlu přes tohoto dopravce dobírkou. Již po několikáté neposlal žádný údaj pro zaslání zásilky, pouze informaci, že jde tedy transakci nachystat a po chvíli od něj dorazila informace, že za zboží již zaplatil a můžu si to vyzvednout na daném přiloženém odkaze. Na odkaz jsem neklikala, ukončila jsem komunikaci. Evidentní podvod.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.