Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Kupovala jsem tenisky prostřednictvím facebookove skupiny “levné značkové oblečení a boty”. Komunikovala jsem s majitelkou skupiny, která je na facebooku pod jménem “Zuzana Palačkova”. Zboží nikdy nedorazilo, peníze paní odmítá vrátit, číslo údajně odeslané zásilky odmítá sdělit a vymlouvá se, ze chyba je na straně zasilkovny.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 24. 08. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Lušovský Vladimír k bankovnímu účtu: 5048841063/0800


user picture
Valentýna Zatloukalová 4. 09. 2023

Dobrý den stejnýj spusob podvodů jako v predešlem komentáři Zboří : tenisky a kabelku koupila 4. 8 na FB ve skupině “levné značkové oblečení a boty”. Komunikovala jsem s majitelkou skupiny, která je na facebooku pod jménem “Zuzana Palačkova Psala že to v řešení ale do teď nic nevyřešila a ní si neoziva se


user picture
Lenka 17. 09. 2023

Dobrý den, taky jsem objednala ze skupiny,, levné značkové oblečení,, od Zuzana Palačková. Pořád jen výmluvy.... A nic se neděje! Kam se mám obrátit? Mám další 3 ženy které také čekají na balíček a nic.


user picture
Tereza 3. 10. 2023

Mám stejný problém s touto skupinou, vrátila už někomu peníze,či odeslala zboží?

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.