Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
iPhone 11 Black 64GB Facebook MarketPlace Podvodník se na Facebooku jmenuje Patrik Molik, ve skutečnosti Patrik Molík a podle všeho je ze Znojma, živí se jako realitní makléř pod realitní společností RealityMolik s.r.o. Vybral ode mě celkem 2000 kč ve dvou platbách, prva 900 Kč a následně 1100 Kč. Prva psal že je daný iPhone v rezervaci a tak jsem se snažil dohodnout jestli si ho pán nevyznedne nato napsal že jsem asi 14-tý v pořadí a poté jsem mu nabídl že mu mohu poslat nějákou částku dopředu aby měl jistotu. Na to souhlasil a následně jsem mu poslal 900 Kč na jeho účet. Následně odepsal že danou věc zabalí a bude se snažil odeslat ješte v ten den... Neposlal nic Na další den jsem se mu ozval jestli to poslal, chvilku neodpovídal a pak se zeptal či už mám výplatu, pána jsem ujistil že ano a ře teda může poslat. Odpověď byla že pošle a dá vědět, po cca. 1 hodině že je odeslané a tak jsem se ho zeptal na kód zásilky na to napsal že mi do 17:00 pojde sms nebo email s tím kodém a informacemi ale on mi ho dát nechtěl... To mi začalo smrdět. Jestě v ten den mi napsal že omylem dal špatnou cenu na doběrečné a jestli bych mu neposlal dalších 1100 Kč a že jestli to nepošlu tak odeslání zásilky zruší. Tak jsem mu je poslal..... Celou dobu to hrál jako že to poslal atd... kód nikde a tak jsem se snažil ten kód od něj dostat, pořád psal že pošle ať se nebojím ale nic neposlal a žadný kód mi nedošel. Dvakrát jsem byl na místní pobočce Zásilkovny ale tam nejamí na mé jméno žadnou zásilku v systému takže celou tu dobu lhal. Po zjištení téhle skutečnosti jsem mu to napsal a požádal o vrácení 2000 Kč které jsem mu poslal. Od té doby neodepisuje
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.