Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Dobrý den, chtěla bych upozornit na paní Od pondělí má peníze za sunary na účtu a k nicemu se nema prvně že odeslala balíček, zasilkovna nic pod mým jménem ani tel. Ani e-mailem žádný balík neměla, potom teda ze peníze odešle zpět na účet od středy odesílá😂a pořád nějaké výmluvy. A nakonec by ještě mě chtěla udávat 😂😂😂😂😂 Je mi zle z takových lidí aby okrádali matky malých děti… strašný kde to žijeme. Číslo účtu: 2600285563/2010 Prodávala(prodává) i dětské příkrmy a kapsičky
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Natálie Buďová 25. 08. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Andrea Jirotková k bankovnímu účtu: 2600285563/2010


user picture
Natálie Buďová 25. 08. 2023

přidal číslo a místo tresního oznámení: 1 - Olomouc, 1463,-


user picture
Admin 26. 08. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Comgate payments a.s. k bankovnímu účtu: 2600285563/2010


user picture
Admin 26. 08. 2023

Neplatila jste na nejaky variabilni symbol?


user picture
Natálie Buďová 26. 08. 2023

Dobrý den, ano pani mi poslala tohle číslo účtu, a k tomu napsala nějaký variabilní symbol ,prý aby přiřadili mou platbu k těm sunarum, prý má toho více ze prodává dětské příkrmy tak aby se ji to nepletlo

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.