Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
POPIS PODVODU
Chtěl bych upozornit na podvodníka. Kontaktoval mě už podruhé přes Whatsapp. Poptávám specifické sedlo. Poslal foto kola, na kterém je sedlo, našel ho na googlu (našel jsem ho tam i já). Už jsem opatrný, tak jsem si vyžádal další foto. Nicméně to už neměl, výmluvy atd. Tentokráte už tak nespěchal na prodej, už je opatrný. Ověřil jsem si na těchto stránkách jeho telefonní číslo a už tady je pár záznamů. Tak jsem z něj vytáhl aspoň číslo účtu. Žádné peníze jsem mu neposlal. Už mě uhání o platbu. Takže dávejte veliký pozor od koho nakupujete a vyžádejte si více info, další foto a ještě třeba zaslání na dobírku nebo mu rovnou zavolejte. Poslal jsem mu falešné jméno a adresu sídla PČR u nás.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.