Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
49500
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Nákup lodního kontejneru, proběhla komunikace emailem i telefonicky, byla mi zaslána zálohová faktura, po zaplacení dotyčný pořád komunikuje až do data slíbeného doručení kontejneru. Ihned po dni, kdy měl být kontejner doručen ukončuje dotyčný (Jakub Dvořák) emailovou i telefonickou komunikaci, telefon je dlouhodobě nedostupný a všech minimálně 10 inzerátů na různé lodní kontejnery na www.bazos.cz , které měl dotyčný pod jménem Containers4Storage, také zmizelo. Podvodník pravděpodobně nyní operuje dále, ale s jinými inzeráty a jiným telefonním číslem.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Martin Štrejbar 30. 08. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Jakub Dvořák k bankovnímu účtu: 226619965/0600


user picture
Martin Štrejbar 14. 09. 2023

přidal číslo a místo tresního oznámení: KRPJ-111093-6/TČ-2023-160715 - Telč, 19850,-

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.