Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Kupovala jsem panenku od Little dutch pro dceru k narozeninám. Zkraje paní reagovala se zpožděním, ale to já také, proto mi to nepřišlo divné. Nabízela mi ještě jiné zboží, které jsem odmítla. Po té jsem jí poslala peníze a údaje k zásilkovně. To byla neděle, paní slíbila v pondělí odeslání, aby mi zásilka stihla dojít do narozenin. Od té doby se paní týden neozývala, až po několikáté zprávě napsala, že odešle, až se vrátí z dovolené. To už mi ale panenka byla k ničemu, takže jsem chtěla vrátit peníze. Od té doby paní nereaguje vůbec, zprávy asi ani nečte.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 5. 09. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Kristýna Knotheová k bankovnímu účtu: 123-8740610257/0100


user picture
Jana 18. 12. 2023

Mám stejnou zkušenost,madam si nechá poslat peníze a dále bez reakce,zprávy nečte.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.