Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Miroslav Kupka - Podvodník dávejte na něj pozor
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 4. 09. 2023

Vazena pani Katerino, jsem provozovatelem techto stranek. Rad bych se dozvedel z jakehoho duvodu se domnivate ze doslo k podvodu. Muzete se take primo obratit na PCR.


user picture
Vojtěch Tobiška 12. 09. 2023

Kupko, na co si hraješ ty retarde!!!


user picture
Admin 16. 04. 2024

Zde nahlaseny ucet patri provozovateli portalu podvodnabazaru.cz :) a s jistotou se jedna o pokus o ocerneni a my s tim pocitame a budeme nadale hajit zajmy poctiveho nakupovani na bazarech a v maximalni mire chranit vsechny poctive lidi proti podvodnikum.


user picture
Lucie 22. 06. 2024

Přidávám se Kupka je sám podvodník -nehájí pravdu a obtěžuje lidi

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.