Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Dne 3.9. Jsem kupoval Steam Deck přes portál Bazoš.cz od prodejce J.M.. Konverzace (přes SMS) s prodejcem nenaznačovala, že by se mělo jednat o podvodníka. Zarazila mne až část, kdy prodejce odmítl zaslání dobírkou a trval na převodu předem. Proto jsem projel googlem jmeno prodavajiciho i bankovní účet, ale k žádnému vysledku jsem nedošel, tak jsem peníze poslal. Po odeslání peněz přestal prodejce komunikovat. Protoze mi to vrtalo hlavou, jeste ten samý den jsem si vyhledal telefonní číslo na googlu a narazil na to, že se jedná o podvod. Událost jsem tedy nahlásil bance i PČR
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 4. 09. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Irena Hradilová k bankovnímu účtu: 1015063658/5500


user picture
KT 5. 09. 2023

přidal/a email: [email protected]

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.