Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Údajný JAN NOVÁK mi nabídl dveře k autu ,které sháním přes Facebook za 1500 Kč.Nepodařilo se mi z něj dostat telefon abych mu zavolal,samé výmluvy .Potom požadoval alespoň 500 Kč,potom 300 Kč,že zbytek doplatím kurýrovi.Poslal mi č.ú. 249831416/0600 který je na JIŘÍ HOVORKA. Málem jsem naletěl,tvrdil,že je z Karviné,ul.Tyršova.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 5. 09. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Jiří Hovorka k bankovnímu účtu: 249831416/0600


user picture
Tomáš 7. 09. 2023

Pan mě připravil o 1000kc. Bude nahlasen na PCR.


user picture
Petr 7. 09. 2023

Pripojuji se, vydyndal 500kč, jen protoze jsem fakt jinou variantu nenasel a spechal jsem. moje blbost...


user picture
Markéta groulikova 11. 09. 2023

Pokoušel jsem ji prodat terárium a takhle jsem přišla o 2000Kč začala jsem pojímat podezření když chtěl ještě do poslat pětikilo pak mu nejdřív stačily dvě stovky a tři stovky na dobírku takže dnes jdu na policii České republiky

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.