Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Chtěla jsem koupit setobox O2 ve výši 1200 Kč. Naštěstí jsem zaplatila jen údajnou dopravu PPL. Pan inzertuje i na martketplacu FB pod jménem Jan Dolanský.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:


Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Lucie Šídová 29. 10. 2021

přidal číslo a místo tresního oznámení: KRPT-230060-2/PŘ-2021-070414 - Nový Jíčín, 1279,-


user picture
Luděk Silný 29. 10. 2021

Dobrý den , chtěl jsem od pana koupit O2 setobox za 1200 Kč. Po domluvě jsem ale poslal 665 Kč ,tedy půlku plus poštovné . Částku jsem uhradil na jeho účet . Poté pan psestal komunikovat , a nic neposlal ani nevrátil peníze zpět.Zjistil jsem že nás takto tímhle člověkem je víc a tak proto se chci přidat ke trestnímu oznámení Č.j.KRPT-230060-2/PŘ-2021-070414 .

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.