Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Internetový podvodník, na bazoši jsem našel inzerát a napsal jsem, po pár dnech se mi ozval, dokonce i sám zavolal a vyplnili jsme spolu štítek pro PPl, poté jsem mu poslal peníze předem na účet. Pak začaly výmluvy a tvrdil, že už to poslal, telefon nezvedal a nakonec si mě zablokoval. Jeho účet je na jméno Tomáš Lexa, číslo účtu 670100-2220319901/6210, bankovní účet u MBank, email [email protected], tel. 720305060 (+420 720 305 060), lokalita údajně Jindřichův Hradec, dle IP adresy ( 85.160.25.112 ) je z Ostravy.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 8. 09. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Tomáš Lexa k bankovnímu účtu: 670100-2220319901/6210


user picture
Martina Hudečková 25. 10. 2023

Úplně na to samé číslo sem mluvila s panem od kterého sem zakoupila pneumatiky které mi nepřišly, taky jsme vyplnily ppl štítek, ale nic mi nepřišlo a pan si vypl telefon..


user picture
Vojta 26. 10. 2023

Zdravím, doporučuji vše nahlásit na policii, stačí to poslat formou e-mailu ([email protected]). Vše tam napište a můžete vložit i tento odkaz + screeny jeho konverzace a číslo účtu, na které jste platila. Já to takto udělal a za pár dní mi policie volala ze skrytého čísla ohledně ztotožnění. Cca 2 týdny zpátky mi podvodník Lexa peníze poslal zpět, od policie mě už nikdo nekontaktoval, ale zřejmě to začali řešit, mají ze zákona povinnost. Pokud byl podvod přes bazoš a inzerát je již smazán, napište na podporu bazoše, mohou Vám poslat detailní výpis inzerátu a tohoto podvodníka znovu zablokují. Napište sem, o kolik peněz jste přišla a z jakého čísla Vám volal, pokud je jiné. Vojta Mně nakonec pe


user picture
Vojta 10. 04. 2024

Update: Dnes mě kontaktovala policie, okradených bylo evidentně vícero s celkovou škodou nad 10000 Kč, takže to pro něho bude mít dohru. Děkuji PČR a tomuto fóru.


user picture
Josef 29. 04. 2024

Dobrý den, podvodník si zřejmě dál vesele podvádí. Tentokrát zkusil vytáhnout peníze skrz ubytování. Tvrdil, že když zruší ubytování přes Booking, tak budu mít levnější cenu, protože se ušetří za poplatky pro Booking. A chtěl ihned zaplatit 50% zálohu. Naštěstí jsem stačil zjistit, že jde o podvod.


user picture
Lucie 26. 06. 2024

Momentálně se vydává za technika Starnet, nabízí upgrade přípojky a lidí obere o více jak 5000 Kč, platit si nechává přes QR kód na již uvedený účet, u banky si zadejte reklamaci platby a podat trestní oznámení.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.