Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Nákup hodinek Apple Watch přes bazoš.cz. Pán komunikoval pouze přes sms,. Původně jsem měl zboží přebírat osobně po prohlídce, ale pán měl pak nějaký problém a ze schůzky sešlo. Před plánovanou návštěvou jsem posílal zálohu 1000,- Kč abych měl zboží rezervované do doby návštěvy. Pán navrhl zálohu vrátit, případně zboží poslat zásilkovnou a protože komunikoval rozumně, nechal jsem se bohužel ukecat. Poslal fotku občanky a pasu i seriové číslo hodinek. Hlupák jsem naivně platil předem a následně komunikace utichla. Celkem jsem přišel o 8000,-Kč, což je pro mne poměrně cenná lekce. Podvod hlásím na Policii. Na dodaných dokladech je uvedeno jméno Karel Brázda, později jsem zjistil že jméno majitele účtu je Miroslav Sivák.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Matěj Šlancar 9. 09. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Miroslav Sivák k bankovnímu účtu: 670100-2223392194/6210


user picture
Matěj Šlancar 10. 09. 2023

přidal číslo a místo tresního oznámení: KRPB-184634-2/PŘ-2023-061215 - Slavkov u Brna, 8000,-


user picture
Ma 14. 09. 2023

Komunikuje na čísle +420 734 624 481 Chce zálohu 1.000,- Kč na rezervaci hodinek.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.