Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Prodával jsem sluchátka na bazaru. Přišel mi mail, že o ně někdo má zájem. Pan Peter Woods- podvodník mi poslal kalkulaci od ČP, že je chce expresně poslat do Anglie. Od DZ Banky mi přišel mail, že p. Peter Woods poslal peníze a se čeká, jakmile balíček odešlu. Učinil jsem tak, přišel mi mail, že po mě banka chce 1400 CZK, abych jim je poslal, jako ověření platby. Po několikátém vyhrožování jsem tak bohužel učinil. (Teď zpětně si říkám, jaký jsem to jen debil). Přišel mi mail, že mi peníze do 12 hodin pošlou. Po třech dnech po mně chtěli dalších 2000 CZK, protože se jim stala "chyba v převodu". To už jsem naštěstí neudělal. Prosím nevěřte bankám a nic neposílejte dokud nemáte peníze
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.