Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Na FB (Honza Butty) prodá/val el.instalační věci (možná i jiné a jinde), jističe, chrániče, atd... Vystupuje a jedná seriózně, domluví se na zaslání zálohy, ale zboží nedorazí pod různými výmluvami (neposlehlivý kamarád nedal na poštu, nemoc, atd...). Slibuje vrácení zálohy, úmyslně navrhuje dlouhé termíny na vrácení, ale nevrátí. Č.ú.: 1292158022/3030 vedené na Jan Butka
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 11. 09. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Jan Butka k bankovnímu účtu: 1292158022/3030


user picture
Michal H 9. 11. 2023

Dobrý den, také mám s tímto pánem takovou zkušenost. Zaplatil jsem vše tak, jak chtěl. Už cca. 3 měsíce se domlouváme na termínu.


user picture
Jan S. 12. 12. 2023

Po cca 3ch měsících mi byli vráceny veškeré finance. Mohu doporučit jen obezřetnost všem s tímto pánem.


user picture
X 17. 02. 2024

přidal číslo a místo tresního oznámení: PPR-52540/ČJ-2023-990313 - E podatelna-Krajské ředitelství policie MS kraje územní odbor Opava, 4200,-

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.