Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Dobrý den, na bazoši jsem v sobotu 2.9. našla inzerát na albi knihy za 1500, uvedeno "fiktivní" telefonní číslo, protože mu prý "volalo mnoho vtipálků", komunikace probíhala tedy pouze mailem, na dobírku balík přes Zásilkovnu poslat nechtěl, protože se mu prý nevyzvednutý balík zrovna vrátil, zavézt balík k mé mamince po Praze také nechtěl, poslala jsem peníze, do úterý se nic nestalo, dotázala jsem se, kdy pošle balík, napsal obratem, že hospitalizovali a operovali syna v pondělí odpoledne a že balík co nejdříve pošle. lV úterý odpoledne jsem se dozvěděla, že partner pojede služebně ve středu (tj. následující den) do Prahy, tak jsem panu Rezkovi napsala, že může můj partner balík kdekoliv vyzvednout, odepsal až ve čtvrtek, že syn zemřel a balík pošle v pondělí. Napsala jsem, že nechci čekat, ať mi pošle peníze zpět a od té doby se neozval.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 13. 09. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Patril Macoun k bankovnímu účtu: 670100-2217518002/6210

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.