Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Lukáš Chary Charous - Facebook Marketplace. Zaslána částka 468,- na účet za datovou SIM T-Mobile, Po připsání peněz na účet prodejce přestal reagovat a nezaslat zboží ani peníze zpět na účet, ani po dalších urgencích z mé strany. PODVODNÍK
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Mira H. 10. 10. 2023

Podvodník, 1.10. odesláno 468 Kč na účet za sim kartu datamanieO2 100 GB, po obdržení platby následovala blokace účtu z jeho strany a nepřišla ani karta ani peníze zpět, pozor podvodník má více účtů na marketu a měl účet i na seznam bazaru. Účet byl pod na jméno Charouz Lukáš a pravý účet má Lukáš Chary Charous, účet vedený na jeho dceru Charousová Sabina 327 812 318/0300.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.