Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Koupě PS5 na bazoši, za 9500,- včetně dvou ovladačů a starší VR. Expresní doprava dalších 200,-. Dohromady paní posláno 9700,-. Komunikace probíhala přes whatsup a voláním přes něj. Domluveno bylo osobní předání, ale kvůli ucpané dálncici jsme to nestihli a paní musela odjet, aby stihla spoj a nemohla prý na nás čekat. Telefonicky se domluvilo expresní poslání poštou, paní poslala i ofocenou op, a platba předem. Peníze jsme poslali a chvíli na to přišli printscreeny s údajně odeslaným balíkem. Druhý den jsme ale zjistili, že podací číslo neexistuje, paní přestala komunikovat. Jestě ten den vše nahlášeno policii, banka kontaktovaná s vyřešením mylné platby a teď čekáme. Pozor na ní.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
David Langr 12. 09. 2023

přidal číslo a místo tresního oznámení: KRPA-305269-1PŘ-2023-001418 - Praha 10, 9700,-


user picture
David Langr 13. 09. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Lucie Bisová k bankovnímu účtu: 261731821/0600

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.