Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Tento pán vystupující na Facebooku jako pan Honza Svoboda - se zřejmě živí tím , že vybírá ,zálohy , a ,poplatky na různých serverech kde lidé poptávájí pjčko . Vydělává tedy na lidech , kteří už mají vlastních problémů dost a jsou ve finanční tísni . Nabízí okamžitou půjčku ,v jakékoliv výši ,bez dokládání příjmu . Vše co chce je zaslat různě vysoké poplatky předem 400,500 když napíšete že nemáte , tak klidně 100. Číslo účtu vám zašle na svého údajného Bankéře pana Miroslava Kupku , později pro nižší částku další číslo účtu … zkratka podvod . Vím , že lidé ve finanční tísni a vidinou rychle získaných peněz jsou zoufalý. Tak raději upozorňuji alespoň takto …
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 16. 09. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Denis Kupka k bankovnímu účtu: 321054317/0300

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.