Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Tento pán vystupující na Facebooku jako pan Honza Svoboda - se zřejmě živí tím , že vybírá ,zálohy , a ,poplatky na různých serverech kde lidé poptávájí půjčky . Vydělává tedy na lidech , kteří už mají vlastních problémů dost a jsou ve finanční tísni . Nabízí okamžitou půjčku ,v jakékoliv výši ,bez dokládání příjmu . Vše co chce je zaslat různě vysoké poplatky předem 400,500 když napíšete že nemáte , tak klidně 100. Číslo účtu vám zašle na svého údajného Bankéře pana Miroslava Kupku , později pro nižší částku další číslo účtu … zkratka podvod . Vím , že lidé ve finanční tísni a vidinou rychle získaných peněz jsou zoufalý. Tak raději upozorňuji alespoň takto …
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Valerie 13. 09. 2023

přidal/a číslo účtu: 328964970/0300


user picture
Admin 13. 09. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Markéta Pumprlová k bankovnímu účtu: 328964970/0300


user picture
Zdeňka 18. 11. 2023

Dobrý den, Na FB Honza Svoboda stále, účet vedený u airbanky na jméno Denis Kupka. Vytváří nátlak na zaplacení nejdříve poloviční první splátky, následně druhé poloviny.... Když se ohradite, že chcete poplatky vrátit, prý nevratné.... A stále tlačí na zaplacení druhé části splátky.


user picture
Ondřej 4. 04. 2024

Dobrý den, je to zřejmě bud organizovaná skupinka, nebo to všechno dělá jeden člověk, takhle mě vyhrožují už asi měsíc nebo dva, vždy pod jiným jménem, dnes mi psal tento Honza Svoboda, že jestli s ním nezačnu komunikovat, tak bude kontaktovat rodinu přes facebook. Chtělo by to tuhle banda šmejdů (to jsem ještě slušný) co nejdříve zadržet a zavřít je na hodně dlouho. Proto apeluji na administrátory těchto stránek, aby tyto všechny jména co se zde objevují nahlásila Policii ČR a něco s tím začla dělat dřív, než bude pozdě. Sám jsem už toto vydírání a vyhrožování včetně jmen, udal na Policii, takže tento případ tam již mají.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.