Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Podvodník má falešný účet na jméno Tim Bílý. Nabízí na Facebooku k prodeji herní konzole, které nemá. Chce peníze na Paypal a posílá fotky z jiných již proběhlých aukcí a ze zahraničních webů (zjištěno pomocí image reverse search). Paypal má zavedený na stejnou e-mailovou adresu, jako je uvedená v údajích. Zablokoval si mě, takže na něj nemůžu dát odkaz. Poté co jsem mu ukázal důkazy byl na mě ještě hrubý a stál si za svým. Rozhodně od něj nic nekupujte!
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Miroslav Samek 13. 10. 2023

přidal/a číslo účtu: 8888631206/4000


user picture
Míra 13. 10. 2023

odkaz na FB profil podvodníka Tim Bílý https://www.facebook.com/100079441779815 před tím, než si mě zablokoval

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.