Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Na Bazoši opakovaně prodává mj. router TP-Link MR-200 za cenu cca 500-1000Kč s nabídkou slevy při rychlém jednání, které podmiňuje osobním předáním v Duchcově nebo Teplicích, případně o něco nižší slevu nabídne i pro odeslání Zásilkovnou při platbě předem na účet, po níž ale nabídka zmizí a zcela přestane komunikovat. V květnu inzeroval pod e-mailem [email protected], telefonním číslem 721246964 (nyní sice zřejmě ještě aktivní, ale dlouhodobě vypnuté) a jménem Michal, i když následná odpověď již byla pod jménem Jakub Rohan. Poté, co jsem na něj začátkem září narazil znovu a domluvil se podruhé na platbě předem na účet, který byl identický a je ověřeně veden na zmíněnou osobu, jsem ho upozornil, že má ode mě již od konce května 499,-Kč. Jedinou reakcí ale zatím bylo rovněž jen stažení nabídky z Bazoše. Zaslal jsem tedy ještě opakovanou výzvu k odeslání zboží nebo vrácení platby a příští týden jsem případně rozhodnut podat trestní oznámení pro podvod, které mám již téměř kompletně připravené.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Radek 15. 09. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Jakub Rohan k bankovnímu účtu: 1992569017/3030

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.