Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Kupoval jsem z bazoše telefon Samsung Galaxy note 20 ultra za 3500 korun, inzerát se zdál být v pořádku tak jsem napsal SMS, podvodník se se mnou domluvil na platbu předem a na poslání zásilkovnou, dva dny po poslání peněz se mnou ještě komunikoval avšak telefon nikdy neposlal. Údajný Vilém Hejna z Frýdku místku jen tak někdo nebyl, podle IP adresy se mi povedlo zjistit že je z Prahy smíchov ale bohužel nic víc.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 16. 09. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Lukáš Šindel k bankovnímu účtu: 2804127153/0800


user picture
jan 18. 09. 2023

ip adresa vetsinou ukazuje polohu kde je uzivatel pripojen na serveru, ne realnou polohu.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.