Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
URL:
POPIS PODVODU
Prodával jsem nábytek, Přikládám konverzaci: Komu: [email protected] Dobrý den, tak ani peníze a ani kurýr nepřijel. Jak to bude s vaším nákupem? Mám to předat policii ČR, nebo mi pošlete peníze a kurýra? Dajč ______________________________________________________________ > Od: "Kristýna Procházka" <[email protected]> > Komu: [email protected] > Datum: 14.09.2023 18:41 > Předmět: Re: Bazos.cz - odpoved na inzerat 173984457 - Prodam Loznicovy komplet Laura > Zaplatila jsem za doručení a zboží, můžete sledovat odkaz z DPD na e-mailu, zadejte své údaje a získat peníze, Trvá to několik minut. Po obdržení peněz vám kurýr během dne zavolá a domluví si s vámi schůzku. On Thu, Sep 14, 2023 at 6:30 PM Kristýna Procházka <[email protected]> wrote: Dobře. Nyní vytvořím platbu prostřednictvím DPD a pošlu vám formulář pro příjem prostředků na vas email, obdržíte peníze po dobu On Thu, Sep 14, 2023 at 6:25 PM <[email protected]> wrote: Pokud trváte na DPD, pošlete mi 20000 Kč na účet. Dajč ______________________________________________________________ > Od: "Kristýna Procházka" <[email protected]> > Komu: [email protected] > Datum: 14.09.2023 18:00 > Předmět: Re: Bazos.cz - odpoved na inzerat 173984457 - Prodam Loznicovy komplet Laura > Dobré. Chci koupit, ale mám problém, bydlím v Liberci a bohužel si nemohu zboží vyzvednout osobně, mohu se domluvit na doručení DPD? Služba doručování balíků je velmi jednoduchá: zaplatím za doručení a zboží a vy obdržíte peníze předem na účet a potvrdíte doručení. Jakmile peníze dorazí na váš účet, kurýr vás kontaktuje a vyzvedne si zboží podle vašeho přání. Dokud peníze nedorazí na váš účet, není třeba nic posílat. Takto to funguje. Pokud souhlasíte, uveďte prosím své telefonní číslo a emailovou adresu pro zpracování DPD . On Thu, Sep 14, 2023 at 5:44 PM <[email protected]> wrote: Pošlete mi telefoní číslo, až budu mít chvilku, tak se můžeme domluvit na dopravě. Je to 9 balíků. Dajc ____________ Původní zpráva: ___________ > Od: [email protected] > Komu: [email protected] > Datum: 14 září 2023 > Předmět: Re: Bazos.cz - odpoved na inzerat 173984457 - Prodam Loznicovy komplet Laura > Soudě podle fotografií v inzerátu je stav dobrý. Existují nějaké vady nebo nuance, které nejsou na fotografii vidět? On Sun, Sep 10, 2023 at 7:19 AM Miroslav Dajč <[email protected]> wrote: Dobrý den, Vše zatím mám. Je to nové originál zabalené v demontu. Pokud chcete, mohu vám to přivézt. S pozdravem Dajč Miroslav Od: Bazos.cz Odesláno:sobota 9. září 2023 16:00 Komu: [email protected] Předmět: Bazos.cz - odpoved na inzerat 173984457 - Prodam Loznicovy komplet Laura Dobrý den, už jste svůj produkt prodal? [email protected] - Email byl odeslan ze serveru Bazos.cz.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.