Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Telefon: +420774454556 +420737504932 Komunikace probihala pres messenger, bylo domluveno osobní předání kočárků, tak jsem přestala být opatrná, a spoléhala na popis že je bez vad a ma jen drobné oděrky od skládání ( nic neobvyklého) Při osobním setkání celkem dost spěchala (bohužel já krz děti také) Dušovala se že nejsou žadné skryté vady, jen že nestihla vyčistit, že se stěhuje. Tak jsem zaplatila 1000,- a rozloučili jsme se, já popošla s kočárkem pár kroku a jak jsem se dostala na chodník tak jse zjistila hak kočár drnčí, tak jsem se ohla a koukala co se děje - na první pohled nic nebylo znát, tak jsem chtěla zavolat na tel. kde jsme byli v kontaktu ( minutku co jsme se videli) ale už blokace, tak messenger, blokace. Paní široko daleko nikde. Na Market place prodáva jako Tereza Nová, Terezka Nová, Tereza Novotná, Terezka Novotna. Na Bazoš je pak jako Jetel, Jennerlia nebo Jennerlia 1. Telefoní čísla 774 454 556 A 737 504 932 Jen doplním, až doma jsem zjistila co vše je poškozeno - nefunkční kšírky, chybějící matičky a šroubky, roztrhaný spodní koš,konstrukce polepená pruhlednou izolepou, zespodu korbička plesnivá. Nakonec když jsem si dala tu právi a začala po paní více pátrat jsem zjistila ze je to překupnice kočárků
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Josefina 15. 09. 2023

přidal/a telefonní číslo: 774454556


user picture
Elizaveta 19. 10. 2023

Dobrý den, chci jen dodat, že paní s tímto telefonním číslem (774454556) byla dnes ke mně objednána na barvení obočí. Objednala se přes whatsapp a pak za par dny termín posunula, prý má něco důležitého. Takže dnes by měla přijít, ale neodpovídá na zprávy a nijak nereaguje. proto jsem ji začala hledat na googlu a narazila jsem se na tento web. Řekla mi ale, že se jmenuje Karolina

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.