Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Nabídli mně štěné pomeraniana. Za 10 tis. Kč vč. přepravy. Štěně údajné předali společnosti Atlantic logistic services na přepravu. Posílali mně i fotky a videa. Já hlupák jsem ty peníze poslala na účet údajně této firmy. No a pak začalo moje velké zklamání. Najednou chteli další peníze za očkování, za klimatizovanou přepravku.... No a v tu chvíli mne to došlo. Bohužel pozdě. Prišla jsem o 10 tis. Kč a štěňátko nemám. A jak byli arogantní, když jsem je odhalila. Dejte si prosím na ně pozor. Jo a pán se prokazuje dokladem totožnosti na jméno Lukasz Chudzik a je údajné v Polsku. Tel. na něj je: +48732231905
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.