Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Byl to dámský profil, který prodával telefon. Jelikož vim ze dneska vám bez platby předem nebo zálohy nikdo nic neposle, poslala jsem tedy 3000 zálohu. Celou dobu byla komunikace v poradku do doby než jsem zálohu odeslala. Od te doby žádná odpověď.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 24. 09. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Petr Chaloupka k bankovnímu účtu: 3159839143/0800


user picture
Jan 18. 10. 2023

Profil na FB (zalozeny v roce 2023) slecny, ktera tvrdila, ze je v Ostrave na internatu, a telefon (nutno podotknout iPhone brutalne pod cenou, coz me melo rovnou odradit) kazdym dnem posle, nastesti me to stalo jen 150 Kc za postovne predem.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.