Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
na bazoši jsem našel inzerat na plynovou pistoly tak jsem mu napsal ,pošlemi to na dobirku ?po uhrazeni zalohy na poštovny 5ookč .a potom nic .koukl jsem na internet a prověřil čislo učtu a vyběhlo mi že jeto podvodnik
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:

Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
robert 24. 09. 2023

přidal číslo a místo tresního oznámení: krpm-124326-1/př-2023-110906 - libiš, 500,-


user picture
robert 24. 09. 2023

na bazoši jsem našel inzerat na plynovou pistoly tak jsem mu napsal ,pošlemi to na dobirku ?po uhrazeni zalohy na poštovny 5ookč .a potom nic .koukl jsem na internet a prověřil čislo učtu a vyběhlo mi že jeto podvodnik.tak to chci řešit takovy lidi jsou odpad společnosti


user picture
Admin 25. 09. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Karel Schäfer k bankovnímu účtu: 1975197506/0100

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.