Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
"Paní" zareagovala na poptávku knihy, že jí má v knihovně v Třinci a hned ráno mi jí pošle zásilkovnou. Paní jsem žádal o fotku otevřené knihy, slíbila, ale dodnes ji nemám a to už trva týden. Nemám ani knihu, kterou už dvakrát odeslala přes vnučku Zásilkovnou. Paní mi ochotně poslala číslo účtu s požadavkem o zaplacení knihy a poštovného. Jelikož jsme se na platbě nedomluvili a neposlala mi ani slíbenou fotku, nic jsem jí nezaplatil ani nezaplatím. Po druhém upozornění na poslaní slíbené fotky nereaguje.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 28. 09. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Petr Eigenfeld k bankovnímu účtu: 1941716013/3030

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.