Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Pred par dny jsem prodavala detskou hracku na bazos.cz. Na inzerat mi odpovedela "pani" Tereza, ktera me kontaktovala pres WhatsApp, nejdriv to vypadalo, ze ma zajem, ale potom zacala psat vsechny vety v muzske osobe a znelo to jako by si to prekladala v Google prekladaci. Navic potom zacala i me oslovovat v muzkem rode wtff a chtela abych ji hracku poslala pres zvlastni zpusob dopravy a zacala byt neprijemna kdyz jsem ji nabidla, ze bych ji to poslala pres zasilkovnu, tak jsem souhlasila, ze ji to poslu pres jejiho dopravce. Poslala mi nejaky odkaz, ktery uz jen tak vypadal dost divne, nacez jsem ji napsala, ze opravdu nebudu najizdet na nejaky neprovereny odkaz, zacala mi sproste nadavat, tak jsem ji slusne napsala, ze tuto komunikaci dam proverit na policii a zablokovala jsem ji. Za chvili jsem videla ze si ucet smazal profilovou fotku. Opravdu si davejte pozor!!
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.