Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Eliška Janešová
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Paní pod FB přezdívkou Timea Taylor ( Eliška Janešová ) se jako zájemce přihlašuje do skupinek s nabídkou zboží a pak vystupuje v nich jako prodejce a nabízí zboží, za které si nechá zaplatit, ale zboží nedodá. Tohle paní udělala v několika skupinkách. Peníze také nevrací a pod pohrůžkou oznámení na policii pořád dokola píše, že jde ihned odeslat nebo, ze už odeslala. Ale peníze od 5.9. do teď nevrátila, pouze zaslala 10 korun z částky 1260. Zbytek prý pošle až bude chtít.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:

Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Admin 5. 10. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Eliška Janešová k bankovnímu účtu: 123-8299150287/0100


user picture
Dagmar 12. 11. 2023

Podvedená mi dala na ní kontakt, oslovila jsem jí s poptávkou na adventní věnce, paní mi naposlala plno fotek stažených různě na internetu a chvátá na peníze. Vyhledala jsem si o ní plno příspěvků na fcb, že je to podvodnice. V této době mi nabídla výrobu věnce z živých kočiček 🙈


user picture
Valerie 21. 11. 2023

přidal číslo a místo hromadného trestního oznámení: 7642 - Denisa, 2000,-

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.