Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Kupoval jsem parfém odeslal jsem požadovanou částku 1500kč a ze strany prodávajícího nic ,penize prijal a parfem neposlal!!!
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Patrik 18. 10. 2023

Dobrý den také jsem byl podveden. Byl jsem na policii jděte prosím také


user picture
Lucie 20. 10. 2023

zasláno 500kč 14.10.23, zboží nepřišlo, nyní bez komunikace


user picture
Jaroslav 6. 11. 2023

Obratem odpovedel na inzeratt koupim čerpadlo,obratem poslal na watsap fotky a číslo účtu. Zaplaceno 2000kc a po cca tydnu prestal komunikovat. Uvadel jméno Štefan Krkoška z Liberce.


user picture
Petr V. 14. 11. 2023

I mě se tento podvodník obratem ozval na poptávkový inzerát koupím set filmových dvd Synové a dcery Jakuba skláře. Šlo o 679,-Kč včetně dopravy. Přesto že jsem v těchto situacích velmi opatrný, řekl jsem si, že kvůli částce v řádu několika set korun se nikdo nesníží k takové ubohosti mne okrást. Teď už vím, že sníží. Číslo účtu je stejné, telefonní pak jiné - 792967384, aby ho mohl později vypnout. Jediné co vím je, že tento tvor nežije šťastně a že vše se mu postupem času vrátí.


user picture
Petr V. 14. 11. 2023

přidal/a číslo účtu: 2236163243/0800, telefonní číslo: 792967384

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.