Znáte jiný telefon, e-mail nebo účet podvodníka? Přidejte informace k podvodu. Byli jste již ohlásit podvod na policii? Přidejte trestní oznámení. Podvedl Vás stejný podvodník a chcete se připojit k ostatním podvedeným? Napište komentář.
Podvod č. Vložil: Dne: Kopírovat odkaz na podvod
Číslo účtu:
Variabilní symbol:
Telefon:
Email:
POPIS PODVODU
Komunikace probíhala bez problémů, fotky věcí, veškeré informace bez problému. Zasláno 1000Kč na účet 153200505/5500. Poté velké problémy v komunikaci, obdržel jsem číslo balíku DPD, který však nebyl adresován mě ale na adresu v Českých Budějovicích. Facebook profil Bryan Bryan, město Kamenický Šenov. Momentálně komunikace bez reakce, žádné vysvětlení, omluva ani ň. Jde o muže ve věku cca 25-35 let, rómského etnika.
TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Číslo a místo oznámení:
Číslo a místo hromadného řízení:
Součet trestních oznámení:
KOMENTÁŘE
user picture
Conf 3. 10. 2023

přidal skutečné jméno majitele účtu: Adéla Haspeklová k bankovnímu účtu: 153200505/5500


user picture
Filip 11. 10. 2023

Dobrý den, chtěl bych se omluvit za planý poplach, nakonec jsem se pouze unáhlil. Došlo pouze k nedorozumění ze strany společnosti DPD, balík přišel v pořádku.

PŘIDAT KOMENTÁŘ - PŘIPOJIT SE K PODVEDENÝM
PŘIDAT INFORMACE O PODVODNÍKOVI
Vyplňtě nové údaje k podvodu. Čím více bude informací o podvodníkovi, tím lépe ostatní najdou stejného podvodníka a můžou se připojit k podvodu.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT SKUTEČNÉ JMÉNO MAJITELE ÚČTU
Přidejte pouze skutečné jméno a příjmení majitele účtu, které zobrazuje internetové bankovnictví a vyberte kterému účtu jméno patří. Nenahrávejte vymyšlená profilová jména z bazarů.
VAŠE ÚDAJE
PŘIDAT TRESTNÍ OZNÁMENÍ
Vyplňtě číslo a místo trestního oznámení. V případě, že policie již případy spojila, tak číslo hromadného řízení. Zároveň Vás prosíme o částku, aby byl přehled o celkové sumě podvodu.
VAŠE ÚDAJE
Odkaz na podvod byl zkopírován do schránky.